Καλώς σας βρήκα!

Καλησπέρα σε όλους!
Ονομάζομαι Δημήτρης , είμαι 37 ετών, γεννήθηκα και μένω στην Αθήνα.

Από τότε που έχω μνήμη θυμάμαι τον εαυτό μου να συνδέεται με το gaming. Από τα χέρια μου έχουν περάσει σχεδόν όλοι οι γνωστοί τίτλοι του πλανήτη single και multiplayer όλων των κατηγοριών, όπου σε κάποιους είχα αφιερώσει πολλές ώρες και τους είχα φτάσει σε αρκετά υψηλό επίπεδο. Αγαπημένα παιχνίδια Neverwinter Nights, AoE2, WoW, TESV ultra modded to realism, Total War: Rome2 & Warhammer2, Dark Souls. Divinity Original Sin.

Με τα FPS αν και είχα αρκετά καλή σχέση παλαιότερα, από ένα σημείο και μετά έχασα το ενδιαφέρον μου λόγω μονοτονίας και της arcade φύσης των παιχνιδιών. Το ΑΡΜΑ μου το σύστησε ένας φίλος ως κάτι πολύ πιο ρεαλιστικό και ενδιαφέρον. Είχα προσπαθήσει να ασχοληθώ πέρυσι με το ΑΡΜΑ αλλά εκτιμώ χωρίς ομάδα - παρέα το συγκεκριμένο παιχνίδι χάνει αρκετά. Πιστεύω πως λόγω απειρίας στο ΑΡΜΑ, ακόμα δεν έχω καταλάβει το βάθος και κυρίως τα “mechanics” του παιχνιδιού. Γενικώς δεν έχω ιδέα από ΑΡΜΑ.

Σας βρήκα τυχαία καθώς έψαχνα διαδικτυακά κοινότητα που να αγαπάει το ΑΡΜΑ και θέλω να σας συγχαρώ για τη προσπάθεια που καταβάλετε και το υψηλό επίπεδο οργάνωσης που διατηρείτε.

ΥΓ Με τις ώρες που επιχειρείτε, εκτιμώ θα έχω μερικά προβλήματα… Ελπίζω να καταφέρω να τα ξεπεράσω.

7 Likes

Καλως ήρθες στην παρέα μας!

This topic was automatically closed 30 days after the last reply. New replies are no longer allowed.