Βίντεο βασικής εκπαίδευσης

Για τα νέα μέλη και ειδικά τα άτομα που είναι καινούργια στο Arma 3 και στα mods, την άλλη βδομάδα θα ανέβει στο κανάλι μας ένα βίντεο το οποίο θα είναι όλη η βασική εκπαίδευση που γινόταν στα νέα μέλη, κάτι που σταμάτησε να γίνεται λόγω πολλών ωρών που κατανάλωναν οι εκπαιδευτές ατομικά σε κάθε μέλος.

Μπορεί να βγεί μεγάλο σε διάρκεια γιατί υπάρχουν πολλά πράγματα που πρέπει να καλυφθούν αλλά θα μπουν στην περιγραφή του βίντεο ενότητες τις οποίες θα μπορείτε να ανατρέξετε.

Το βίντεο θα αναφέρει πράγματα που χρειάζεται ένα νέο μέλος να ξέρει για να μπορεί να παίξει χωρίς προβλήματα στα events.
Όπως mods, μηχανισμοί παιχνιδιού, τρόπος παιχνιδιού της κοινότητας.

Πιστεύω να σας δώσει τις βάσεις αλλά θα χρειαστεί και ατομική προσπάθεια από τον καθένα σας.

6 Likes

Ξέχασα να αναφέρω όποιος θέλει να συμμετάσχει από εκπαιδευτές μπορεί, αλλιώς το βγάζω μόνος.

1 Like

Εγώ είμαι μέσα

Και εγω μεσα, πες μερα.

Πες ποτε θα το κανεις να δω αν θα ειμαι εδω.

Ωραία γυρνάω από βδομάδα θα σας ενημερώσω.
Έχω μια ιδέα για να το κάνουμε πολύ καλό, θα σας πω την ιδέα μόλις έρθω.

3 Likes

Μέσα κι εγώ αν είναι σε νορμαλ ώρα.

1 Like

Αύριο απόγευμα μετά τις 7 θα γίνει το βίντεο για την βασική, όποιο καινούργιο μέλος θέλει να συμμετάσχει θα είναι χαρά μας.

3 Likes

+1

Ζητώ συγνώμη έκανα γκάφα εννοούσα για Σάββατο σήμερα απλά όταν το έγραψα δεν είδα ότι πέρασε η μέρα.
Το βίντεο θα γυριστεί κατά τις 8 και κάτι.

2 Likes