Αποδοχή

Καλησπέρα στην ομάδα και ευχαριστώ πολύ για την αποδοχή!! Με λένε Αντώνη παίζω αρκετά χρόνια το παιχνίδι και είχα ξαναμπεί και πιο παλιά απλα λόγω λάπτοπ τοτε δεν μπορούσα να παίξω όπως ήθελα.Την ομάδα σας την είχα δει απο βιντεακια του cydon και του ίκαρου και μ άρεσε πολυ ο τρόπος που προσεγγίζεται το game. Στο θεμα game εχω παιξει το 90% του call of duty csgo και αλλες μεγαλες κατηγοριες!! Στο teamspeak τα περισσοτερα μελη με εχετε γνωρισει ως ΑΝΤΟΝΙSSP. Τελος ελπιζώ να δεθώ με την παρεα σας και να παιζουμε για να χαλαρωνουμε. Ευχαριστω και παλι!!

6 Likes

Γεία σου Αντώνη! Πρίν μπείς στην ομάδα σιγουρέψου οτι έχεις διαβάσει τα περι ενταξης ΕΔΩ
Νομίζω και απο τα βιντεάκια πρέπει να έχεις συνειδητοποιήσει οτι το ARMA 3 και ειδικότερα ο τρόπος που παίζουμε δεν έχει σχεδόν καμία σχέση με call of duty και ιδιαίτερα με το counter strike!
Εάν έχεις το ARMA 3 αγορασμένο, θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις με το campaign για να μάθεις τα βασικά και αφου διαπιστώσεις οτι σου αρέσει αυτό το στύλ, να μιλήσουμε για τα περεταίρω!

παιζω arma 3 πολλα χρονια φιλε εχω παιξει πολλα Mission και single και multi!!! εχω αρκετη γνωση πανω στο game!!

1 Like

Τέλεια! στο είπα επειδή ανέφερες μόνο τα cod & csgo ! θα χαρουμε τοτε να σε δουμε στο ts!

This topic was automatically closed 30 days after the last reply. New replies are no longer allowed.