Ενημέρωση για τα βίντεο

Έχει μπει στο πρόγραμμα να ασχοληθώ με τον τρίτο οδηγό της κοινότητας (το Σάββατο θα είναι έτοιμο πιστεύω) το οποίο το θέμα θα είναι κάτι πολύ σημαντικό για τις αποστολές μας.

Μετά θα βγεί η αποστολή black hawk down όπου χρειάζομαι πλάνα από το ελικόπτερο.

Τέλος ευχαριστώ για τα βίντεο για το op orchard που πήρα και θέλω να μου στείλετε όσοι δεν μου στείλατε για να το ξεκινήσω το οποίο θα μου πάρει τουλάχιστον μία βδομάδα (γράψτε μου από ποιους περιμένω).

Ήθελα να κάνω βίντεο με τα bloopers την ώρα των αποστολών. Γνωστά και άγνωστα.
Δεν το έκανα γιατί δεν ξέρω το χιούμορ κάποιων και πως θα το πάρουν.
Να ενημερώσω θα γίνει με σκοπό απλά αστείου βίντεο και όχι για να κοροϊδέψουν κάποιον.
Εάν έχει κάποιος πρόβλημα να το πει αλλιώς στείλτε μου pm link για να τα μαζέψω και αυτά.

1 Like

Για το blooper video θα δεχτώ βίντεο μόνο από αποστολές που έγιναν πριν το ανακοινώσω, για να μην υπάρξουν επίτηδες στο μέλλον μογγολιες με σκοπό να μου τις στείλει κάποιος.

1 Like

Περιμενεις απο μενα σιγουρα για το Orchard.

1 Like

that’s me :sweat_smile:

2 Likes

σου εχω γραψει PM εδω με το link

1 Like

Ζήτω ένα μεγάλο συγνώμη από @Agent_Scarn και @mong λόγω ότι η χθεσινή προσπάθεια για τον οδηγό έγινε για το τπτ.

Την ώρα που τραβούσα το βίντεο με το obs που χρησιμοποιώ για εγγραφή αποφάσισε να κάνει αναβάθμιση από τι είδα για να βάλει Ελληνικά.
Μου κόλλησε το βίντεο με αποτέλεσμα να με αφήσει με 51GB κατεστραμμένο αρχείο και δεν το ανοίγει με κανένα πρόγραμμα.

Θα το ξαναγράψω από την αρχή με βάση αυτά που ειπώθηκαν στην χτεσινή προσπάθεια.

2 Likes

Γυρνάω την βδομάδα που έρχετε και το πρόγραμμα έχει ως εξής…
Θα αρχίσω να δουλέυω το πρώτο επεισόδιο της Επιχείρησης Orchard.
Όταν τελιώσω θα φτιαχτεί καινούργιο playlist στο κανάλι το οποίο θα ονομάζετε ‘‘οδηγοί για καινούργια μέλη’’.
Όπου με λιγόλεπτα βιντάκια θα εξηγώ πράγματα που μαθαίνουν στην βασική.

Το πρώτο και θεωρώ το πιο σημαντικό βίντεο της σειράς ‘‘οδηγοί για καινούργια μέλη’’ θα είναι βασισμένο στο τι είναι η κοινότητα Hellenic Milsim, ποιά η νοοτροπία παιχνιδιού, και τι μπορούμε να προσφέρουμε, αλλά και τι περιμένουμε από τα καινούργια μέλη.
Αυτό το βίντεο θα είναι ένα από τα θεμέλια της κοινότητας.
Αφορά και τα παλιά μέλη (μέλη με 10 αποστολές και πάνω) ώστε να ‘‘αποκτήσουν’’ και να περάσουν την νοοτροπία αυτήν σε νέα μέλη που συναντήσουν μέσα στην κοινότητα ειδικά στα events.

5 Likes

θα χαρω να σε βοηθησω οπως μπορω