Χριστουγεννιάτικο Event

Όπως είχα ενημερώσει, Χριστουγεννιάτικο event για να μπούμε με όπλα στο πνεύμα των Χριστουγέννων.

Οργάνωση του event είναι από την Γαλλική ομάδα. Την Τετάρτη θα ενημερώσω τον αριθμό συμμετοχών στους Γάλλους. Εφόσον θέλει κάποιος να συμμετάσχει μπορεί και αργότερα, Οι σίγουροι μέχρι Τετάρτη,

Το modset θα το βρείτε ως εξής.

Modset
Κάνετε αντιγραφή το παρακάτω, ανοίγεται καινούργιο repository στο Arma3sync και διαλέγεται το modset του event.
http://vf.jg27.fr:8080/A3S_1RCC_Repo/.a3s/autoconfig

Όποιοι έπαιξαν με τους Γάλλους στα προηγούμενα το έχετε

Στην συνέχεια διαλέγουμε το modset του coop και το ανοίγουμε

Στην συνέχεια εμφανίζονται τα mods και κατεβάζουμε μόνο αυτά που έχω τικαρισμένα στην φωτογραφία κάτω.

Τα RHS μετονομάστε τα στον φάκελο με τα mods μας για να κατεβάσετε μόνο το update και όχι όλα τα mods. (Όσοι παίξατε στα προηγούμενα τα έχετε τα περισσότερα mods)

Φτιάχνεται έναν φάκελο και πετάτε τα mods που έχουμε στον δικό μας που είναι τα παρακάτω και προσθέτουμε μέσα τα υπόλοιπα που κατεβάσαμε.
Screenshot_7

Πληροφορίες Γάλλων.

Server Γάλλων .
Server ip: 217.114.193.128:2302
port:2302
password: tacos

Teamspeak
ts40.nitrado.net:11450
password: tacos

Οι Γάλλοι χρησιμοποιούν το TFAR arrowhead θα πρέπει να γίνει το update του TS εκείνη την ημέρα γιατί το Forcάρει και να μπει το plugin τους από το mod. Οι συμμετέχοντες στα προηγούμενα ξέρουν γιατί μιλάω.

Ότι θέλετε να σας βοηθήσω για τα παραπάνω μου στέλνετε μνμ.

Και εγω μαλλον μεσα, κατεβαζω αρμα τωρα και mods αυριο…

1 Like

3jw44n

4 Likes

cup map, terrains δεν εχουμε την ίδια version ? ή θελει update ? μην κατεβάζετε ξανα χωρίς λογο, για την ακρίβεια @Akouafortes βρες ποια θελουν update να τα κανω αυριο αν ειναι

1 Like

Δεν τα διάλεξα να τα κατεβάσουν

Με το τελευταίο update δεν χρειάζονται τα rhs των Γάλλων. Εφόσον έχετε τα δικά μας πια. Διαγράψτε τα είναι τα ίδια.

Αν προλαβω να στησω πιτσι και να κατεβασω count me in

1 Like

Κατεβαζω mods…wish me luck αλλιως την αλλη φορα

1 Like