Εκπαίδευση 25/10/2019 ώρα 21:00

Καλημέρα σε όλους

Την Παρασκευή στις 21:00 θα γίνει εκπαίδευση απο τον Bloodica και εμένα με θέμα τις επικοινωνίες και το advanced medical

Παρακαλώ οποίος θα έρθει να γράψει +1

8 Likes

+1

1 Like

+1

1 Like

+1

1 Like

Δεν θα είμαι δυστυχώς λόγω έκτακτης υπηρεσίας στην δουλειά. Bloodica για training map στις επικοινωνίες θα κάνει ο Notrix και θα σου δώσει.

1 Like

+1

1 Like

Θα τα βολέψουμε όλα Akoua!
Είδα θα είναι και ο Agent_Scarn!
Όλα κομπλε!
καλή υπηρεσία!

1 Like

+1

+1

+1

Πέρας Εκπαιδεύσεως!

Την εκπαίδευση Advanced medical και Επικοινωνίες Παρακολούθησαν οι:
Malka
GrSpearo
Clauswitz
IosifGav

Υπό την επίβλεψη του Mong, IkaroS και Agent_Scarn!

Επιπλέον στα μέλη που παρακολούθησαν την εκπαίδευση προστέθηκε και ο deathmaker στις 27/10/2019.

5 Likes

Μπράβο σε όλους. Περιμένω λίγο @BLoODiCa, και @Flame το βράδυ στο TS για μικρή συζήτηση για το training που έγινε.

2 Likes

ευχαριστω τους εκπαιδευτες για την ωρα που διεθεσαν και για τον κοπο ειδα πραγματα που γνωριζω αλλα η επαναληψη μονο καλο κανει οπως επισεις ξεδιαλυνα καποια στο μεντικ τα οποια χρειαζομουν πιστευω οτι μονο καλο μου εκανε και ευελπιστω να συνεχιστουν

4 Likes

Ευχαριστούμε death για τα καλά σου λόγια!
Να ξέρεις δεν είναι κόπος η εκπαίδευση. Γενικά είναι μάζωξη-μάθηση περισσότερο!
Όταν βλέπουμε αυτά που κάνουμε στην εκπαίδευση να γίνονται σωστά στα events,
Εκεί αισθανόμαστε οτι κάτι καλό κάναμε! και δεν πήγαν άδικα οι 2 ώρες!
Αν δεν γίνονται πάει να πει οτι κάτι δεν κάναμε σωστά!
Είπες οτι είδες πράγματα που γνωρίζεις!
Το θέμα είναι οτι πολλοί τα γνωρίζουν και κάποιοι τα θεωρούν και αυτονόητα γιαυτό δεν τα εκτελούν! αλλά εξηγήσαμε γιατί δεν είναι αυτονόητα!

Υ.Γ Για μένα η εκπαίδευση είναι ενα σημαντικό κομμάτι και αν κάποιος θέλει εκπαίδευση σε κάποια βασικά πράγματα η ακόμα και σε εξειδικευμένα χαρά μου να βοηθήσω εφόσον μπορώ στο αντικείμενο, και να μη διστάσει να μου το ζητήσει!

4 Likes